Mladší dorost: V Třinci se Zubrům nedařilo a vrací se s porážkou 1:4

T ř i n e c – Osmým kolem dnes pokračovala extraligová soutěž mladšího dorostu ve východní skupině. Přerovští Zubři se po minulém domácím utkání s Olomoucí opět vydali k soupeři, tentokrát do Třince, kterému před zápasem patřila v tabulce pátá příčka. Zubrům se v utkání s mladými Oceláři nevedlo a domů se vrátili s porážkou. Soupeř hned ve druhé minutě skóroval a v dalším průběhu utkání postupně své vedení navyšoval. Přerovští mladší dorostenci se v zápase prosadili jen jedinkrát, a to čtyři minuty před koncem, kdy útočník Daniel Karola snižoval na konečných 4:1.
8.kolo, neděle 10.10.2010
HC Oceláři Třinec - HC ZUBR Přerov
4:1
(2:0, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 2. Poruba (Carbol), 10. D. Ciencala (Rykala, Růžička), 21. Kofroň (D. Ciencala), 43. Petrák (Christov) - 56. Karola (Padalík). Rozhodčí: . Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 39. Střely na branku: . Průběh utkání: 4:0, 4:1.
Badura - Mičulka, Flegr, A. Ciencala, Zahradníček, Heczko, Kofroň, D. Ciencala, Rykala, Kovařčík, Carbol, Růžička, Poruba, Christov, M. Anestis, P. Anestis, Petrák
Trelc - Běhal, Kundrátek, Duda, Vyhňák, Daniš, Červínek, Podepřel, Gremlica, Lisa, Václavíček, Karola, Němec, Padalík, Fuksa, Siegel, Ministr