Mladší dorost má v extralize první výhru, doma porazil Šumperk!

P ř e r o v – Mladší dorostenci HC ZUBR Přerov dnes na domácím ledě vybojovali první vítězství v extraligové soutěži! Zubři hostili mladé šumperské Draky a nastoupili s novým slovinským brankářem Tomažem Trelcem. Do střelecké listiny se dvakrát na straně domácích zapsal útočník Štěpán Němec, za hosty v první třetině vyrovnával kapitán Kužílek. Přerovští Zubři od zhruba poloviny druhé a v celé třetí třetině bránili hubený náskok, mladí Draci však velmi často pykali na trestné lavici a skóre nedokázali vyrovnat ani v závěrečné hře bez brankáře. Nováček letošní ročníku extraligy mladšího dorostu tak získal po obětavém výkonu první letošní body!
4.kolo, neděle 19.9.2010
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
2:1
(1:1, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 9. Němec (Běhal), 34. Němec (Trelc) - 12. Kužílek. Rozhodčí: Lakomý - Klvač, Zatloukal. Vyloučení: 3:10, navíc Ondráček (Šumperk) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Trelc - Běhal, Kundrátek, Duda, Vyhňák, Daniš, Červínek, Podepřel, Gremlica, Lisa, Václavíček, Karola, Němec, Padalík, Fuksa, Siegel, Novák, Ministr
Macek - Holický, Adam, Strýček, Ondráček, Weinlich, Zindulka, Kuka, Kužílek, Müller, Zouhar, P. Hromádka, Kukula, Kubíček, D. Hromádka, Přibylová, Kolařík