PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Dorost v divokém utkání prohrál s Frýdkem Místkem

P ř e r o v - Ani pět vstřelených gólů nestačilo přerovským dorostencům v nedělním utkání s Frýdkem Místkem k vítězství. Přerov se sice brzy dostal do vedení, ale hosté se nevzdali a gólovou smrští ve druhé třetině skóre otočili. V závěrečné třetině přerovský dorost zabojoval a snížil až na rozdíl jediného gólu. Hráči Frýdku však posledních vteřinách zápasu pečetili výsledek gólem do prázdné branky.
8.kolo, neděle 28.9.2008
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
5:7
(1:1, 1:4, 3:2)
Branky a nahrávky: 5:37 Navrátil (J.Klimecký), 39:03 Javora (Machálek), 45:44 Sklenář (Kocan), 54:24 Sklenář (Bachánek), 58:49 Žůrek (Tomeček) - 14:55 Herman (Čahoj), 21:29 Bartek (Lyzák), 27:20 Mamula (Fiala, Mičulka), 29:24 Mičulka (Mamula), 34:42 Sovadník, 40:51 Herman, 59:53 Mičulka (Fiala) Rozhodčí: Polášek - Obadal, Goňa. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:5, 2:5, 2:6, 5:6, 5:7.
Dohnal - Šimon, Kostiha, Příhoda, Vávra, Tomeček, Schejbal, Bachánek, Sklenář, Žůrek, Kocan, Machálek, Javora, Navrátil, Vodák, Hrabal, Procházka, Stoklásek, J.Klimecký, Brada
Pater - Kurovský, Sovadník, Lyzák, Kurajský, Bartek, Králík, Jasiok, Herman, Dohnal, Blahuta, Mamula, Fiala, Čahoj, Golasovský, Mičulka