Junioři: Z Třebíče si Zubři přivezli osmibrankový příděl

T ř e b í č – Po pátečním vysokém vítězství nad Hodonínem si přerovští junioři dnes na ledě vedoucí Třebíče pro změnu připsali hodně vysokou porážku. Hned v úvodu zápasu se Zubři museli bránit ve čtyřminutovém oslabení, dobrou možnost ale domácí nevyužili. Bezbrankový stav dokázal Přerov s velmi silným soupeřem držet až do osmnácté minuty, kdy se Třebíč střelecky prosadila poprvé. K první trefě přidali Horáci hned na začátku druhé třetiny další dvě a převzali tak otěže zápasu. První tým tabulky poté v dalším průběhu postupně navyšoval skóre a Zubrům povolil kosmeticky upravit hodně nepříznivý stav až v samotném závěru. O dva góly Přerova se postarali Jakub Ferenc a Radek Holík. Z třebíčského ledu si nakonec přerovští Zubři odvezli debakl 2:8.
32.kolo, neděle 24.1.2010
SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
8:2
(1:0, 3:0, 4:2)
Branky a nahrávky: 18. Kesner (Koza), 23. Krutiš (Křenek, Dočekal), 23. Koza (Vyhnálek, Kotrba), 37. E. Kadela, 49. Dočekal (Krutiš), 52. Kesner (Koza, Dvořák), 57. Dočekal - 54. J. Ferenc (Nedbal), 57. Holík. Rozhodčí: Skoupý - Hudáček, Svoboda. Vyloučení: 6:3, navíc M. Ferenc (Přerov) trest ve hře. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 7:0, 7:1, 8:1, 8:2.
Wolf - Belatka Kún, Švaříček, Čtveráček, Kotrba, Dvořák, Vondráček, Vítek, E. Kadela, Křenek, Krutiš, Koza, Dočekal, Kesner, Vyhnálek, Giz
Ginter - Kreisel, M. Ferenc, Ryšánek, Molnár, Konečný, Schaffer, Bosák - J. Ferenc, Nedbal, Dočkal - Žůrek, Prášek, Málek - Holík, Hradil, Šrámek