Junioři se v Brně dlouho drželi, nakonec ale utrpěli debakl

B r n o – Dva zápasy venku, takový byl program přerovských juniorů o tomto víkendu. Zatímco v pátek ve Frýdku Místku dokázali Zubři bodovat, dnešní zápas v brněnské hale na Úvoze jim vůbec nevyšel. První polovina utkání s Kometou naznačila, že zřejmě mnoho gólů nepadne, ale nakonec v té druhé bylo všechno jinak. Po bezbrankové první třetině se ve druhé části domácí trefili třikrát a určili směr, kterým se bude skóre ubírat. V úvodu třetí části sice snížil na 3:1 Blaheta, ale další góly do brněnské branky už nepřišly. Hráči Komety Úvoz si naopak ve třetí třetině pořádně zastříleli a po páté trefě dokonce vyhnali z branky gólmana Gintera. Jeho místo zaujal náhradník Kalivoda, který ještě v posledních deseti minutách inkasoval tři góly. Kometa Úvoz tedy nakonec rozstřílela přerovské juniory 8:1!
30.kolo, neděle 17.1.2010
HC Kometa Brno Úvoz - HC ZUBR Přerov
8:1
(0:0, 3:0, 5:1)
Branky a nahrávky: 28. Křen (Maršálek, Čech), 33. Korvas (Štěpánek, Bednář), 37. Mikule (Najt), 42. Mikule (Bažant), 50. Mikule (Bažant), 51. Březa (Röhrl, Lesonický) 57. Mikulášek (Čech), 57. Bednář (Korvas) – 41. Blaheta (Málek). Rozhodčí: Coufal – Černý, Kala. Vyloučení: 9:7. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 41. Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 8:1.
Štilárek (31. Guštafík) - Korvas, Pospíšil, Ješko, Maršálek, Rosenberg, S. Sedláček, Krytinář, Lesonický, Bažant, Štěpánek, Harmim, T. Sedláček, Březa, Mikulášek, Čech, Röhrl, Křen, Najt, Bednář, Mikule
Ginter (50. Kalivoda) - Ryšánek, J. Ferenc, Konečný, Bosák, Hlídek, M. Ferenc, Schaffer, Molnár - Málek, Prášek, Blaheta - Holík, Nedbal, Dočkal - Hradil, Kocan, Šrámek - Žůrek, Šteiner, Chovanec