Mladší dorost doma rozdrtil Frýdek Místek a postupuje do extraligy!

P ř e r o v – Je dobojováno! Přerovští mladší dorostenci si v příští sezóně zahrají extraligovou soutěž! Rozhodla o tom jejich dnešní vysoká domácí výhra nad Frýdkem Místkem v poměru 7:0. Už od samotného začátku měli přerovští hráči utkání pod kontrolou. K výhře přerovské Zubry výrazně nasměroval kapitán Michal Rajnoch, který už v první minutě načal gólový účet a o chvíli později přidal další branku. Hosté během zápasu měli několik dobrých šancí na snížení stavu, ale brankář Mánek za svá záda žádný puk nepustil. Ve druhé třetině se Zubrům podařilo dalšími dvěma trefami zvýšit svoje vedení a další góly přidali ve třetí třetině. Přerov tak v ligové tabulce už Prostějovu bodově definitivně odskočil a poslední utkání sezóny odehraje v Uherském Hradišti.
30.kolo, čtvrtek 11.3.2010
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
7:0
(2:0, 2:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 1. Rajnoch (Tomiga), 4. Rajnoch (Mánek), 28. Mašíček (Němec), 35. Karola (Čelko), 42. Čelko, 55. Zbořil, 60. Andrýsek. Rozhodčí: Klimecký - Zatloukal, Řezáč. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 111. Střely na branku: . Průběh utkání: 7:0.
Mánek - Duda, Zbožil, Šťastný, Andrýsek, Václavíček, Kundrátek, Mašíček, Šnirc, Němec, Š. Kratochvíl, Gremlica, Rajnoch, Tomiga, Karola, Čelko
Beran - Mičulka, Svačinka, Flégr, Blažek, Gavlas, Slavík, Ďuříček, Carbol, Rykala, Fojtík, Sonnek, Volný, Nováček, Čahoj, Laják, Flok, Strkač