ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Pardubice "B" - Přerov 4:1  |  JUNIOŘI: Přerov - Karlovy Vary 5:2  |  DOROST: Přerov - Kometa Brno 3:4

Dorost proti Kometě bojoval a třikrát dokázal vyrovnat. Na body to přesto nestačilo

P ř e r o v – Hokejisté Přerova v 15. kole Extraligy dorostu prohráli doma s Kometou Brno těsně 3:4. Zubři podali bojovný výkon a třikrát odpověděli na hostující vedení. Nejprve vyrovnával Jakub Miroslav Kůrka, po něm Dmitro Kopec a ve třetí třetině Otto Hilšer. Jihomoravané rozhodli pět minut před koncem, kdy se výstavní střelou do horní části branky prezentoval Richard Halaš. Hanáci se už počtvrté neprosadili.
15.kolo, sobota 26.10.2024
HC ZUBR Přerov - HC Kometa Brno
3:4
(0:0, 2:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 26. Kůrka (Brovják), 31. Kopec (Hvozděv), 43. Hilšer (Pekr) – 26. Panasenko (Kerbler, Daněk), 30. Hartl (Kukleta, Zuščák), 31. Hoďovský (Kerbler, Prchal), 55. Halaš (Hartl, Panasenko). Rozhodčí: Pavel – Cygal, Pippal. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 125. Střely na branku: 19:37. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.
Trnka – Špičák, Faltynek, Kočara, Janeba, Dvořáček, Veselý – Židlík, Hvozděv, Hilšer, Macháček, Brovják, Pekr, Kůrka, Kopec, Bednárek, Vyroubal
Kotas – Kavan, Zuščák, Panasenko, Polák, Beroun, Krämer, Hoďovský – Hartl, Kerbler, Šichtař, Kumstát, Kukleta, Daněk, Prchal, Halaš, Selič