ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Pardubice "B" - Přerov (sobota 17:00)  |  JUNIOŘI: Přerov - Litvínov 4:3 (SN)  |  DOROST: Jihlava - Přerov 5:1

Černá série dorostu bohužel pokračuje. Další debakl utrpěli Zubři na ledě Tábora

T á b o r – Dorostencům Přerova se momentálně nedaří. Špatné období prodloužili v Táboře, kde prohráli vysoko 2:7. Zubři tak nedokázali navázat na měsíc staré utkání, ve kterém kohouty zdolali v prodloužení. Na jihu Čech jim nepomohlo ani to, že ve třetí minutě otevřel skóre David Brovják. Následovalo pět gólů v síti přerovského brankáře Trnky, který po polovině zápasu přepustil místo svému náhradníku Mickovi. Erik Janeba ve třetí třetině už jen kosmeticky upravil nepříznivý výsledek.
13.kolo, sobota 19.10.2024
HC Tábor - HC ZUBR Přerov
7:2
(2:1, 4:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 11. Bušta (Charvát, Ryšavý), 12. Slabý (Charvát, Nevšímal), 24. Nevšímal (Charvát, Lomoz), 28. Slabý (Nevšimal, Mohyla), 34. Nevšímal (Charvát, Šachl), 36. Nevšímal (Mohyla, Slabý), 52. Charvát (Ryšavý, Šťastný) – 3. Brovják (Bednárek, Kůrka), 53. Janeba (Brovják, Kůrka). Rozhodčí: Mareček – Kopřiva, Trávník. Vyloučení: 2:3, navíc Bednárek (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: 48:19. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 7:1, 7:2.
Neduchal – Mohyla, Lomoz, Ryšavý, Polka, Coufal, Šachl, Štastný – Slívko, Slabý, Čečetka, Zolnaj, Vinš, Fleischman, Bušta, Charvát, Nevšímal, Fabišík
Trnka (34. Micka) – Špičák, Faltynek, Holub, Kočara, Janeba, Dvořáček, Veselý – Hilšer, Bednárek, Dančák, Brovják, Macháček, Vyroubal, Kopec, Hvozděv, Židlík, Kůrka