ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Frýdek-Místek - Přerov 2:3 (SN)  |  JUNIOŘI: Mladá Boleslav - Přerov (ODLOŽENO)  |  DOROST: Přerov - Třinec 6:5 (SN)

Dorost slaví druhé vítězství v sezoně. Po přestřelce a nájezdech pokořil Třinec

P ř e r o v – Konečně zase výhra a poprvé doma. Dorostenci Přerova ve víkendovém duelu udolali Třinec 6:5 po samostatných nájezdech. Zubři po první třetině prohrávali 1:3, čtyřmi góly během prostřední části ale skóre otočili. Dvakrát se přitom prosadili při vlastním oslabení, ve druhém případě proměnil Denis Hvozděv trestné střílení a trefil se podruhé v zápase. Oceláři ve třetím dějství srovnali z přesilovky pět na tři, o vítězi pak nerozhodlo prodloužení s šancemi na obou stranách. V nájezdech Přerov dvakrát ztrácel, pokaždé však dokázal odpovědět a v páté sérii mu zařídil bod navíc kapitán Tadeáš Cífka.
10.kolo, sobota 5.10.2024
HC ZUBR Přerov - HC Oceláři Třinec
6:5sn
(1:3, 4:1, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 8. Hvozděv (Kočara, Janeba), 21. Brovják (Kůrka, Kopets), 23. Kůrka (Brovják), 30. Harásek (Brovják), 36. Hvozděv (TS), rozhodující nájezd Cífka – 10. Weiss (Kopačka), 12. Vlk (Blahuta, Marek), 16. Vlk (Řehák, Chalupa), 26. Kopačka (Blahuta), 47. Vlk (Polášek). Rozhodčí: Škach – Bejček, Pippal. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 138. Střely na branku: 32:48. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:4, 5:4, 5:5, 6:5.
J. Trnka – Špičák, Faltynek, Holubář, Hanzelka, Janeba, Kočara, Cífka – Židlík, Harásek, Hvozděv, Hilšer, Bednárek, Brovják, Kůrka, Kopets, Macháček, Vyroubal
Krejčí (30. Čelko) – Marek, Barteczek, P. Trnka, Kaleta, Niemczyk, Chalupa – Kopačka, Blahuta, Morcinek, Lazovský, Polášek, Weiss, Řípa, Řehák, Hanák, Vlk, Helis