ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Slavia Praha - Přerov (středa 18:00)  |  JUNIOŘI: Přerov - Třinec 0:7  |  DOROST: Tábor - Přerov 3:4 (PP)
PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Dorostenci poprvé v sezoně zvítězili, Tábor na jeho ledě přetlačili v prodloužení

T á b o r – Hokejisté Přerova ve čtvrtém kole Extraligy dorostu zdolali Tábor 4:3 po prodloužení a poprvé v aktuálním soutěžním ročníku se radují z výhry. Zubři brzy prohrávali, ještě v první třetině se jim ale podařilo nepříznivý stav otočit. Totéž ve druhém dějství dokázali i domácí kohouti, za Hanáky vyrovnával Jakub Miroslav Kůrka, který stejně jako předtím Adam Kočara využil přesilovku. Zápas poté dospěl do prodloužení, které po 36 sekundách ukončil přerovský David Brovják. Ten dvěma góly orámoval skóre a zařídil Zubrům druhý bod.
4.kolo, sobota 14.9.2024
HC Tábor - HC ZUBR Přerov
3:4p
(1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 3. Čečetka (Bušta, Fleischman), 27. Slívko (Fleischman, Čečetka), 32. Charvát (Nevšímal, Polka) – 12. Brovják (Kopets), 18. Kočara (Hvozděv, Janeba), 35. Kůrka (Cífka, Kopets), 61. Brovják. Rozhodčí: Jančí – Trávník, Zídek. Vyloučení: 7:5. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 66. Střely na branku: 39:36. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4.
Neduchal – Mohyla, Lomoz, Ryšavý, Polka, Hrobský, Skalický, Šachl – Slívko, Čečetka, Vinš, Slabý, Fleischman, Bušta, Botka, Charvát, Nevšímal, Boháč
Trnka – Špičák, Dvořáček, Holub, Kočara, Holubář, Janeba, Cífka – Hilšer, Bednárek, Dančák, Brovják, Macháček, Vyroubal, Kopets, Hvozděv, Harásek, Kůrka