ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Šumperk 5:0  |  JUNIOŘI: Karlovy Vary - Přerov 5:2  |  DOROST: Přerov - Vítkovice 1:5
PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Dorost v Třinci dvakrát vyrovnal, po třetí třetině však na úvod extraligy prohrál

T ř i n e c – Hokejisté Přerova v prvním kole Extraligy dorostu nestačili na Třinec 2:7. Zubři pod Javorovým díky brankám Denyse Hvozděva a Davida Brovjáka srovnali na 1:1 a poté na 2:2, dál už ale padaly góly pouze do jejich sítě. Oceláři nerozhodný stav zcela zvrátili ve svůj prospěch během třetí dvacetiminutovky, v níž se prosadili celkem pětkrát. Přerov tak slezskému celku na úvod nového ročníku nejvyšší soutěže podlehl stejně jako loni.
1.kolo, pátek 6.9.2024
HC Oceláři Třinec - HC ZUBR Přerov
7:2
(0:0, 2:2, 5:0)
Branky a nahrávky: 22. Hrček (Vlk, Niemczyk), 29. Korhoň (Řípa, Řehák), 44. Lazovský (Vlk, Blahuta), 45. Řehák (Hrček, Korhoň), 45. Kopačka (Řípa, P. Trnka), 48. Weiss (Chalupa, Lazovský), 57. Weiss (Řípa, Řehák) – 28. Hvozděv (Hilšer, Vyroubal), 36. Brovják (Kůrka, Cífka). Rozhodčí: Mikler – Konvička, Molin. Vyloučení: 7:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 43:18. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 7:2.
Čelko – Marek, Chalupa, Kaleta, Niemczyk, P. Trnka, Korhoň – Vlk, Morcinek, Hrček, Lazovský, Hanák, Helis, Řípa, Řehák, Blahuta, Kopačka, Weiss
J. Trnka – Cífka, Špičák, Kočara, Janeba, Holub, Dvořáček, Holubář – Kůrka, Brovják, Kopets, Hvozděv, Hilšer, Vyroubal, Macháček, Harásek, Bednárek, Pavlica