ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Pardubice "B" - Přerov (sobota 17:00)  |  JUNIOŘI: Přerov - Litvínov 4:3 (SN)  |  DOROST: Jihlava - Přerov 5:1

Junioři i díky vydařenému úvodu vezou výhru z Plzně, venku uspěli poprvé v sezoně

P l z e ň – Přerovská juniorka se z výpravy do Čech bez bodu nevrátí. Po páteční prohře v Českých Budějovicích se představila na ledě Plzně, kterou v 15. kole DHL extraligy zdolala 3:2. Zubrům se povedl vstup do zápasu a Rauls Ozollapa s Tobiášem Kuchtou jim během prvních pěti minut zařídili dvoubrankový náskok. Indiáni ve druhé třetině snížili, Přerov ale v 47. minutě přiblížil k premiérové venkovní výhře v probíhajícím ročníku Adam Dobřecký. Plzeň ve zbytku utkání už jen korigovala při vlastním oslabení.
15.kolo, sobota 19.10.2024
HC ŠKODA Plzeň - HC ZUBR Přerov
2:3
(0:2, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 35. Borák (Šiler), 56. Beran – 1. Ozollapa, 5. Kuchta (Bárta, Ozollapa), 47. Dobřecký (J. Hanák, Bárta). Rozhodčí: Jílek, Šperl – Brtník, Schmiedt. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 44. Střely na branku: 34:24. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.
Černý – Hnát, Hromádka, Cícha, Skala, Petrov, Tolar – Hořejší, Klatovský, Beran, Úbl, Coufal, Hofrajtr, Borák, Šiler, Makovec, Koubek, Mazanec, Pittr, Řehoř
Vojtek – Pala, Škňouřil, Polame, Bárta, Šišák, Jarmara – Netopil, Buršík, Hlávka, Kuchta, Ozollapa, Mátl, J. Hanák, Koudela, Dobřecký, M. Hanák, Dobša