ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Pardubice "B" - Přerov (sobota 17:00)  |  JUNIOŘI: Přerov - Litvínov 4:3 (SN)  |  DOROST: Jihlava - Přerov 5:1

Junioři v Českých Budějovicích prohráli o dva góly, zápas rozhodla první třetina

Č. B u d ě j o v i c e – Juniorka Zubrů pokračuje dál v nabitém programu, po dohrávce v Mladé Boleslavi totiž zamířila na trip. Přerované jej zahájili zápasem 14. kola na kolbišti Českých Budějovic. Na začátku nebyli modrožlutí horším týmem, ostrými náboji však pálil jen soupeř, který si vypracoval tříbrankový náskok. Od druhé části už se prosadili také Zubři, jenže manko i přes velkou bojovnost už stáhli pouze na 4:2 po trefách Matyáše a Jana Hanáka. V sobotu se junioři představí od 13:00 v Plzni.
14.kolo, pátek 18.10.2024
HC Motor České Budějovice - HC ZUBR Přerov
4:2
(3:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Willmann (Sochor, Pitel), 7. Humeník, 15. Jalovyj (Gřegořek, Česnohlídek), 26. Kříž (Pitel, Humeník) – 21. M. Hanák (Šišák, Dobřecký), 30. J. Hanák (Šišák). Rozhodčí: Matoušek, Turhobr – Deja, Rubáš. Vyloučení: 7:4, navíc Barta (České Budějovice) 5 minut + do konce utkání – Nášel (Přerov) 5 minut + do konce uktání. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 47. Střely na branku: 24:28. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2.
Jansa – Iščenko, Vachun, Willmann, Buzek, Česnohlídek, Gřegořek – Přibyl, Hoch, Kříž, Aulický, Lev, Humeník, Bartoň, Barna, Pitel, Sochor, Lukeš, Jalovyj
Vojtek (21. Ryšavý) – Mozr, Polame, Pala, Bárta, Šišák, Jarmara, Škňouřil – Mátl, J. Hanák, M. Hanák, Dobřecký, Netopil, Buršík, Hlávka, Kuchta, Ozollapa, Dobša, Nášel, Koudela