ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Zlín - Přerov (středa 17:30)  |  JUNIOŘI: Mladá Boleslav - Přerov 2:0  |  DOROST: Pardubice - Přerov (pátek 15:00)

Juniorce proti Pardubicím nevyšel úvod duelu, Dynamu podlehla rozdílem dvou gólů

P ř e r o v – Druhou domácí výhru v řadě se přerovským juniorům přidat nepodařilo. S Pardubicemi navzdory lehké střelecké převaze 35:33 padli na své půdě 3:5. Duel hodně ovlivnilo už prvních sedm minut, po kterých Zubři prohrávali 1:3. Nejblíže k vyrovnání měli ve druhém dějství po kontaktní brance Raulse Ozollapy, Dynamo ale poté přidalo další dva góly a Přerov už pouze korigoval. Duel nedohráli útočník Zubrů Jan Hanák a pardubický obránce Alex Kubánek, kteří za bitku dostali trest na pět minut a do konce utkání.
13.kolo, sobota 12.10.2024
HC ZUBR Přerov - HC Dynamo Pardubice
3:5
(1:3, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 6. Dobřecký (TS), 29. Ozollapa (Hlávka, Buršík), 49. Koudela (Jarmara) - 3. Dostál (Macek), 7. Kubánek, 8. Štěpánek (Krčál, Burda), 38. Dostál (Rolinek, Rájek), 47. Burda (Krčál). Rozhodčí: Gebauer, Kroček – Frais, Lainka. Vyloučení: 4:4, navíc Jan Hanák 5 minut + do konce utkání - Kubánek 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 145. Střely na branku: 35:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5.
Vojtek – Škňouřil, Mozr, Pala, Bárta, Janek, Šišák, Jarmara – Hlávka, Kuchta, Ozollapa, Kolařík, Dobša, Dobřecký, Koudela, Buršík, Netopil, Nášel, H. Hanák, J. Hanák
Vilém – Křečan, Rájek, Kubánek, Vápeník, Kaštánek, Oliva, Lučan – Kučera, Krčál, Korec, Macek, Pilař, Teplý, Štěpánek, Burda, Dostál, Pumpinš, Rolinek, Jevtěchov