ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Pardubice "B" - Přerov (sobota 17:00)  |  JUNIOŘI: Přerov - Litvínov 4:3 (SN)  |  DOROST: Jihlava - Přerov 5:1

Konečně! Juniorka přetlačila Hradec Králové a poprvé v sezoně dokázala zvítězit

P ř e r o v – Devět zápasů. Tak dlouho trvalo čekání hokejistů Přerova na premiérovou výhru v aktuálním ročníku DHL extraligy juniorů. V desátém utkání se Zubři dočkali. Na domácím ledě otočili duel s Hradcem Králové a uspěli 3:1. Hanáci inkasovali jako první, po třech minutách ale ve druhém dějstvím vyrovnal Matěj Škňouřil a v poslední třetině dokonali přerovský obrat Rauls Ozollapa a Tadeáš Hlávka. Brankář Martin Vojtek pomohl k vítězství 31 zákroky.
12.kolo, pátek 11.10.2024
HC ZUBR Přerov - Mountfield HK
3:1
(0:0, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 26. Škňouřil (Hlávka, Ozollapa), 48. Ozollapa (Buršík), 50. Hlávka (Buršík, Škňouřil) – 23. Hendrych (Prášek). Rozhodčí: Čelechovský, Šico – Bezděk, Bubela. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 145. Střely na branku: 29:32. Průběh utkání: 0:1, 3:1.
Vojtek – Mozr, Pala, Bárta, Jarmara, Šišák, Janek, Škňouřil – Dobša, M. Hanák, Dobřecký, Netopil, Buršík, Kuchta, Ozollapa, J. Hanák, Nášel, Koudela, Hlávka, Kolařík
Kasal – Černý, Bezpalec, Aschenbrenner, Samek, Žaba, Forejtek, Fiala – Vítek, Zámečník, Hendrych, Hora, Jón, Dommers, Šichan, Gašo, Hrdlička, Páleník, Vyvival, Prášek