ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Šumperk 5:0  |  JUNIOŘI: Karlovy Vary - Přerov 5:2  |  DOROST: Přerov - Vítkovice 1:5
PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Juniorka ukořistila první extraligový bod, duel v Litvínově rozsekly až nájezdy

L i t v í n o v – Juniorka Zubrů pokračuje na úvod DHL Extraligy ve venkovní sérii, po Zlínu se ve 2. kole představila na kolbišti Livínova. Začátek duelu sliboval gólové hody, oba soupeři se vystřídali vedení a po první třetině platil stav 2:2. Za Přerov se střelecky prosadili Filip Koudela a v oslabení Marek Šišák. Pak ovšem začali vládnout oba brankáři, a tak se skóre až do konce prodloužení vůbec neposunulo. O bodu navíc rozhodly až nájezdy, při kterých znovu padal do brány jeden puk za druhým. Šťastnější byl nakonec Litvínov, který penaltovou přestřelku vyhrál 5:4. Zubři tak získali první extraligový bod a další se pokusí přidat v sobotu, kdy nastoupí v Karlových Varech.
2.kolo, pátek 6.9.2024
HC Litvínov - HC ZUBR Přerov
3:2sn
(2:2, 0:0, 0:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Jakub Bednařík (Pospíšil, Hora), 11. Tůma (Postl, Vyhlídal), rozhodující nájezd Postl – 4. Koudela (Pala, Jarmara), 15. Šišák. Rozhodčí: Hlinka, Petružálek – Bertlík, Kokrment. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 97. Střely na branku: 33:27. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Stránský (od 5. nájezdu Balík) – Vyhlídal, Soušek, Kubíček, Bystřický, Prokeš, Hora – Jonáš Bednařík, Topol, Stasjuk, Jakub Bednařík, Grosskopf, Scafari, Postl, Čech, Tůma, Pospíšil, Raichl, Peroutka
Vojtek (na 7. nájezd Ryšavý) – Škňouřil, Pala, Mráček, Mozr, Bárta, Šišák, Jarmara – Hlávka, Kuchta, Ozollapa, Mátl, Dobša, Netopil, Koudela, Frnka, Buršík, Nášel, Dobřecký, Hanák