ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Pardubice "B" - Přerov (sobota 17:00)  |  JUNIOŘI: Přerov - Litvínov 4:3 (SN)  |  DOROST: Jihlava - Přerov 5:1

Juniorům se vstup do extraligy nevydařil, na ledě Zlína prohráli Zubři o dva góly

Z l í n – V první zářijový den otevřel své brány nový ročník DHL Extraligy juniorů. Zubři na úvod vyrazili bojovat o důležité body do Zlína. Trefou obránce Marka Mozra šli do vedení, ale Berani vzápětí dvakrát skórovali při nestejném počtu hráčů. Nejprve v oslabení, pak v přesilovce. Na třetí domácí gól v úvodu prostředního dějství sice bleskově zareagoval Adam Dobřecký, ale Zlín záhy opět zužitkoval přesilovku. Stav 4:2 už se pak od 28. minuty nezměnil, přestože měli Přerované ve třetí třetině střeleckou převahu a šance ještě zápas zdramatizovat.
1.kolo, neděle 1.9.2024
RI Okna Berani Zlín - HC ZUBR Přerov
4:2
(2:1, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 12. Pilát (Čechmánek), 16. Pečner (Čechmánek, Zavřel), 21. Čechmánek (Heš, Pilát), 28. Heš (Martin Holba, Čechmánek) – 10. Mozr, 21. Dobřecký (Hanák, Pala). Rozhodčí: Šico, Šudoma – Mikšík, Peluha. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 169. Střely na branku: 26:27 (13:9, 7:7, 6:11). Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2.
Uherek – Kotala, Hamrla, Špaňhel, Zavřel, Růžička, Honzík, Uhlík – Pešák, Pečner, Kaláč, Pražan, Čechmánek, Pilát, Martin Holba, Pravda, Kos, Matěj Holba, Klimek, Heš
Ryšavý – Škňouřil, Pala, Mráček, Mozr, Bárta, Šišák, Jarmara – Frnka, Hlávka, Kuchta, Ozollapa, Dobša, Dobřecký, Koudela, Buršík, Netopil, Nášel, Mátl, Hanák