Dorostenci ve Vítkovicích ztratili třígólový náskok, místo výhry si na Hanou odvezli bod

V í t k o v i c e – Hokejisté Přerova v 15. kole nadstavbové skupiny O pořadí v play-off Extraligy dorostu prohráli na ledě Vítkovic 4:5 po prodloužení. Zubři se po brankách Filipa Koudely, Filipa Frnky a dvou gólech Vratislava Švejcara dostali během druhé třetiny do nadějného vedení 4:1. Jenže ho neudrželi, Ostravanům se ještě do konce prostřední dvacetiminutovky podařilo vyrovnat. O vítězi muselo za nerozhodného stavu rozhodnout prodloužení, druhý bod v něm uzmuly Vítkovice.
42.kolo, čtvrtek 22.2.2024
HC Vítkovice Ridera - HC ZUBR Přerov
5:4p
(1:2, 3:2, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 18. Svozil (Nazad), 38. Svozil (Šebesta, Nazad), 38. Svozil (Nazad, Kisza), 40. Mareš (Rončka), 64. Svozil (Nazad, Kisza) – 12. Koudela (Dobřecký, Vlk), 17. Mátl (Švejcar, Frnka), 29. Frnka (Švejcar, Mátl), 33. Švejcar (Mátl). Rozhodčí: Tomeček – Smetková, Vengřín. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: 30:34. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 5:4.
Skoumal – Fojtík, Drábek, Szarowski, Zatloukal, Lyška, Kisza, Vítek – Rončka, Nazad, Svozil, Daněk, Šebesta, Zachariasz, Hofman, Douda, Mareš, Man
Šejba – Pala, Kočara, Pohanka, Mozr, Matyáš, Cífka – Miklas, Švejcar, Kováč, Vyroubal, Došlík, Koudela, Vlk, Mátl, Frnka, Židlík, Dobřecký