Dorost v okleštěné sestavě nestačil na Dynamo, na východě Čech padl o dvě branky

P a r d u b i c e – Dorostenecký tým Přerova sužuje početná marodka. Zubři kvůli ní odložili domácí dvojzápas s Mladou Boleslaví a Hradcem Králové, v sobotu pak v nekompletním složení nastoupili na ledě Pardubic. Dynamo se během druhé třetiny dostalo do vedení o dva góly, když se trefili Lempach a Úlehla. V 52. minutě sice snížil Tadeáš Cífka, vyrovnat nicméně Hanáci nedokázali. O jejich porážce v poměru 1:3 definitivně rozhodl druhým gólem v zápase Lempach.
39.kolo, sobota 3.2.2024
HC Dynamo Pardubice - HC ZUBR Přerov
3:1
(0:0, 2:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 21. Lempach (Rolinek, Řehořek), 38. Úlehla (Joska, Jansa), 55. Lempach (Macek, Vápeník) – 52. Cífka (Švejcar, Matyáš). Rozhodčí: Skopal – Hnilička, Topolský. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 42:21. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
Veřmiřovský – Novosad, Vápeník, Jansa, Řehořek, Křečan, Jaroš – Mikeska, Úlehla, Joska, Lempach, Korec, Rolinek, Macek, Novák, Tvrdík
Trnka – Pohanka, Pala, Mozr, Matyáš, Kočara, Zahradníček, Cífka – Frnka, Hilšer, Švejcar, Kováč, Vyroubal, Dobřecký, Vlk, Mátl