Dorost se proti Českým Budějovicím neprosadil a doma po šesti zápasech prohrál

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova nestačili ve 36. kole extraligy na České Budějovice 0:2, jejich domácí vítězná série se tak zastavila na šesti utkáních. Zubři proti Motoru, jistému vítězi nadstavby O účast v play-off, nedokázali proměnit ani jednu ze svých šancí. Hosty poslal ve 49. minutě do vedení z přesilovky Šimon, druhý a poslední gól duelu přidal o tři minuty později Lukeš.
35.kolo, pátek 3.3.2023
HC ZUBR Přerov - HC Motor České Budějovice
0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 49. Šimon (Hečko, Postl), 52. Lukeš (Šimon). Rozhodčí: Pavel – Kaprál, Voznička. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 123. Střely na branku: 29:20. Průběh utkání: 0:2.
Ryšavý – Pohanka, Mráček, Cífka, Polame, Udověnko, Janek, Škňouřil – Šťastný, Šindler, Netopil, Kurial, Dobša, Martiňák, Lažněvskij, Červenka, Macek, Dobřecký
Schacherl – Gřegořek, Šíma, Prušák, Fábera, Matějka, Lukáš – Postl, Lukeš, Hečko, Palán, Humeník, Šimon, Rizák, Aulický, Hoch, Drančák, Pánek