Dorost proti Táboru dotáhl dvoubrankové manko, prohrál ale gólem v závěru

T á b o r – Dorostenečtí hokejisté Přerova nestačili ve druhém utkání tripu na Tábor 3:4. Zubři šli na jihu Čech do vedení v páté minutě zásluhou Škňouřila, kohouti ale třemi brankami v prvním dějství skóre otočili. Hanáci vyrovnali v prostřední třetině, během které se dvakrát prosadil Denis Dobša. Rozhodnutí přinesl konec základní hrací doby. MEO se muselo bránit v oslabení a početní převahu využil k vítězství Tábora v 58. minutě obránce Martin Šťastný.
24.kolo, sobota 7.1.2023
HC Tábor - HC ZUBR Přerov
4:3
(3:1, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Eremiáš (P. Pospíchal, Vlček), 16. Vlček (Šťastný, Bouška), 20. Eremiáš (TS), 58. Šťastný (Eremiáš, Bouška) – 5. Škňouřil (Šindler), 23. Dobša (Dobřecký, Polame), 39. Dobša (Dobřecký). Rozhodčí: Matoušek – Augusta, Hnilička. Vyloučení: 5:4, navíc Bačo (Tábor) 5 minut + do konce utkání – Šindler (Tábor) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Střely na branku: 38:28. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 4:3.
Šrámek – Bouška, Bačo, Šťastný, Jaroš, Jirásek, Mrázek, Honzík – Vlček, Dohnal, Němeček, J. Pospíchal, Mohyla, Eremiáš, Hlavín, P. Pospíchal, Vrba, Suchan
V. Ryšavý – Janek, Mráček, Wasserbauer, Polame, Pohanka, Škňouřil – Netopil, Pekr, Červenka, Lažněvskij, Kurial, Martiňák, Šindler, Dobřecký, Macek, Dobša, M. Ryšavý