Dorost jediným gólem udolal kladenské Rytíře a oplatil jim víkendovou porážku

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova porazili doma v dohrávce 22. kola extraligové nadstavby O účast v play-off Kladno 1:0. O výsledku rozhodla 12. minuta první třetiny, ve které se jako jediný hráč v celém zápase prosadil útočník Zubrů Denis Dobša. Hanáci tak Rytířům vrátili sobotní porážku (2:3) a předstihli je v tabulce. Do posledního dvojutkání nadstavbové části, v němž narazí na České Budějovice a Tábor, vstoupí z pátého místa.
22.kolo, úterý 28.2.2023
HC ZUBR Přerov - Rytíři Kladno
1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 12. Dobša (Šindler). Rozhodčí: Held – Čelechovský, Kučera. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 167. Střely na branku: 22:23. Průběh utkání: 1:0.
Ryšavý – Pohanka, Mráček, Cífka, Polame, Udověnko, Janek, Škňouřil – Šťastný, Šindler, Netopil, Kurial, Dobša, Martiňák, Lažněvskij, Červenka, Macek, Dobřecký
Jordan – Pražák, Krása, Dörfl, Šátek, Svoboda, Sém, Hlaváček, Přibyl, Pytlík, Blažek, Kupčo, Petřík, Beran, Netrh, Šíma, Vančura, Daníšek