Dorost slaví první výhru v nadstavbě, s Bruslaři svedl třináctigólovou přestřelku

H a v l í č k ů v B r o d – Dorostenečtí hokejisté Přerova zvítězili ve druhém kole extraligové nadstavby O účast v play-off na ledě Havlíčkova Brodu 8:5. Zubři v gólově bohatém zápase vyhráli všechny tři třetiny – pokaždé rozdílem jedné branky. Dvakrát skóroval Denis Dobša, po jedné trefě do sítě Bruslařů si připsali Dobřecký, Mráček, Netopil, Janek, Škňouřil a Ševčík.
16.kolo, sobota 26.11.2022
BK Havlíčkův Brod - HC ZUBR Přerov
5:8
(2:3, 1:2, 2:3)
Branky a nahrávky: 6. Kraučuk (Mrtka, Hospodka), 10. Kachlíř (Nový, Mrtka), 30. Kachlíř (Koubek, Mrtka), 49. Koubek (Křížek), 57. Mrtka (Křížek, Koubek) – 5. Dobša (Polame), 15. Dobřecký (Ševčík, Martiňák), 20. Mráček (Ševčík), 33. Dobša (Polame), 40. Netopil (Mráček), 53. Janek (Ševčík), 59. Škňouřil (Kurelović, Šťastný), 60. Ševčík. Rozhodčí: Vepřovský – Karásek, Kolář. Vyloučení: 7:8, navíc Nový (Havlíčkův Brod) 5 minut + do konce utkání. Využití: 3:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 68. Střely na branku: 39:37. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 5:8.
Račan – Konvalina, Mrtka, Nový, Kachlíř, Teml – Křížek, Koubek, Suchý, Kozlík, Dvořák, Hospodka, Kraučuk, Frühbauer, Adamec
Ryšavý – Janek, Wasserbauer, Polame, Ševčík, Udověnko, Pohanka, Škňouřil – Dobša, Kurelović, Šindler, Martiňák, Mráček, Dobřecký, Netopil, Lažněvskij, Šťastný