Stíhací jízda ve třetí třetině dorostencům nestačila, na ledě Jihlavy prohráli o gól

J i h l a v a – Dorostenečtí hokejisté Přerova podlehli na úvod extraligové nadstavby O účast v play-off Jihlavě těsně 3:4. Zubři po gólech Löfflera, Ošmery, Finka a Chlubny nabrali na Vysočině čtyřbrankovou ztrátu. Pak ale zápas dvěma brankami Dobřeckého a trefou Netopila v průběhu posledního dějství dokázali zdramatizovat. Vyrovnat se jim nicméně nepodařilo, všechny body získala Dukla.
15.kolo, pátek 25.11.2022
HC Dukla Jihlava - HC ZUBR Přerov
4:3
(0:0, 3:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 23. Löffler (Fink), 32. Ošmera (Fiala), 33. Fink (Macek), 44. Chlubna (Fiala, Duka) – 45. Dobřecký (Lažněvskij, Šindler), 50. Netopil (Martiňák), 60. Dobřecký (Škňouřil). Rozhodčí: Kohoutek – Štěrba, Zídek. Vyloučení: 4:4, navíc Veselský (Jihlava) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Střely na branku: 38:30. Průběh utkání: 4:0, 4:3.
Novák (34. Uhrin, 35. Novák) – Jungwirth, Löffler, Tomica, Pražák, Tetiva, Vildomec, Ošmera – Nosek, Fink, Veselský, Duka, Kytka, Váňa, Chlubna, Macek, Fiala
Ryšavý – Polame, Janek, Škňouřil, Wasserbauer, Udověnko, Ševčík – Kurelović, Šťastný, Dobša, Červenka, Netopil, Martiňák, Kurial, Dobřecký, Šindler, Lažněvskij, Mráček