Konec čekání na bodový zisk, na výhru ale ne. Dorost podlehl Olomouci po prodloužení

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova nestačili v desátém kole extraligy na Olomouc 2:3 po prodloužení a prohráli popáté za sebou. Zubři v prostřední třetině brankami Šindlera a Mráčka otočili skóre, o náskok ale ještě do druhé přestávky přišli. Po bezgólové třetí části následovalo prodloužení, ve kterém o vítězství hostů rozhodl druhou trefou v utkání Šulgan. MEO alespoň po čtyřzápasové odmlce dokázalo bodovat.
10.kolo, sobota 22.10.2022
HC ZUBR Přerov - HC Olomouc
2:3p
(0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 25. Šindler (Janek, Šťastný), 30. Mráček (Ševčík, Martiňák) – 5. Šulgan (Neoral), 35. Bohatý, 65. Šulgan (Pastrnek). Rozhodčí: Barek – Gregar, Kalina. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 145. Střely na branku: 43:30. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
Ryšavý – Polame, Janek, Udověnko, Pohanka, Ševčík, Škňouřil – Netopil, Červenka, Šindler, Kurial, Lažněvskij, Šťastný, Martiňák, Macek, Dobřecký, Dobša, Mráček
Žbánek – Bohatý, Vrána, Přidal, Polzer, Kalman, Holéczy – Koryčanský, Šulgan, Sekanina, Pravda, Drábek, Pastrnek, Němec, Neoral, Čermák, Bošek