Dorost rozdílem čtyř branek podlehl Porubě a zaznamenal druhý venkovní nezdar

Dorost rozdílem čtyř branek podlehl Porubě a  zaznamenal druhý venkovní nezdar
O s t r a v a – Dorostenečtí hokejisté Přerova prohráli ve čtvrtém kole extraligy na ledě Poruby 1:5 a neuspěli podruhé v řadě. Zubři poprvé inkasovali po patnácti minutách hry, ve druhé a třetí třetině pak obdrželi po dvou gólech. Jejich jedinou branku vstřelil ve 35. minutě Macek, který se prosadil podruhé v sezoně. Hanáci tak mají momentálně vyrovnanou bilanci dvou výher a dvou porážek.
4.kolo, sobota 24.9.2022
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
5:1
(1:0, 2:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 15. Jevtěchov (Pavlíček, Skorochod), 27. M. Veselý (P. Sobol), 37. Hansel, 43. Indrst (Hlaváč), 51. Bortoli (Zachariasz) – 35. Macek (Polame). Rozhodčí: Hykel – Frais, Návrat. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 51. Střely na branku: 32:24. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1.
S. Sobol – Veselý, Stasjuk, Bortoli, Jeřábek, Gebauer, Pavlíček, Dragon – M. Veselý, Skorochod, Koida, Indrst, Jevtěchov, Hansel, Zachariasz, Vehovský, P. Sobol, Hlaváč
Ryšavý (51. Šejba) – Janek, Wasserbauer, Polame, Ševčík, Udověnko, Pohanka, Škňouřil – Netopil, Červenka, Mráček, Dobša, Dobřecký, Kurial, Lažněvskij, Šťastný, Martiňák, Macek