Juniorka uspěla na půdě Vsetína, soupeři dovolila skórovat až v samotném závěru

V s e t í n – Hokejisté Přerova zvítězili v 17. kole Ligy juniorů nad Vsetínem 2:1 a po dvou porážkách opět naplno bodovali. Zubry poslal na Lapači do vedení ve 27. minutě Billa, druhou branku přidal deset minut před koncem třetí třetiny Šilhavý. Valaši snížili 38 sekund před koncem normální hrací doby zásluhou Riga. Přerov tak Vsetínu oplatil porážku z 25. září, zelenožlutí tehdy v MEO Aréně také vyhráli rozdílem jediného gólu.
17.kolo, pátek 25.11.2022
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 60. Rigo – 27. Billa (Kuchta, Pekr), 50. Šilhavý (Halík, Kuchta). Rozhodčí: Šutara – Frais, Přecechtěl. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 30:33. Průběh utkání: 0:2, 1:2.
Pavlíček – Hamřík, Fojtík, Mošnička, Kráčalík, Zedek, Mlčoch – Melenovský, Stodůlka, Janíček, Jurek, Heinrich, Urge, Matějíček, Rigo, Hrdý
Žurek – Billa, Pekr, Nesvadba, Koblížek, Brázda, Veselý, Nášel – Šilhavý, Halík, Kuchta – Buršík, Štíbr, Lysoněk – Kolařík, Mašek, Hanák – Svoboda, Hyža