Juniorka doma podlehla Technice Brno a po pěti zápasech vyšla bodově naprázdno

P ř e r o v – Hokejisté Přerova prohráli ve čtrnáctém kole Ligy juniorů s Technikou Brno 1:3 a jejich bodová série se zastavila na pěti utkáních. Zubři vedli po přesilovkové trefě kapitána Nesvadby z šesté minuty, Jihomoravané ale pak dokázali otočit skóre. V polovině první třetiny srovnal Trögner a ve 27. minutě vsítil rozdílový gól Adam. Hanáci v závěru odvolali brankáře a zahráli si přesilovku šest na čtyři. V ní však jen zpečetil výhru Techniky Erik Pospíšil.
14.kolo, pátek 4.11.2022
HC ZUBR Přerov - Technika Hockey Brno
1:3
(1:1, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Nesvadba (Buršík, Štíbr) – 10. Trögner (Fornál, Líska), 27. Adam (A. Pospíšil, E. Pospíšil), 60. E. Pospíšil (Blaško, Čapka). Rozhodčí: Šico – Bubela, Přecechtěl. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 148. Střely na branku: 33:33. Průběh utkání: 1:0, 1:3.
Žurek – Billa, Pekr, Nesvadba, Koblížek, Brázda, Veselý, Nášel – Šilhavý, Halík, Hyža – Buršík, Štíbr, Havel – Kolařík, Mašek, P. Svoboda – Hlůšek
Nešpůrek – Blaško, Žák, Holcman, Čapka, J. Svoboda, Juřík, A. Pospíšil – Trögner, Škodík, Líska, Fornál, Růžek, Sladký, Adam, Apolenář, Toman, Přidal, E. Pospíšil, Szemmelroth