Juniorka v repríze březnového semifinále zdolala Bruslaře, rozhodla ve třetí části

P ř e r o v – Hokejisté Přerova porazili v jedenáctém kole Ligy juniorů Havlíčkův Brod 4:2 a zvítězili podruhé v řadě. Skóre zápasu otevřel ve třetí minutě hostující kapitán Zych, na konci druhé třetiny vyrovnal při vlastním oslabení Šilhavý. Obrat dokonal v posledním dějství dvěma přesnými ránami obránce Billa. Na snížení Kudrny pak v závěru zareagoval Šilhavý a druhou brankou v zápase pojistil výhru Zubrů. Ti na soupeře z Vysočiny v součtu s minulou sezonou vyzráli pošesté za sebou.
11.kolo, neděle 23.10.2022
HC ZUBR Přerov - BK Havlíčkův Brod
4:2
(0:1, 1:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 38. Šilhavý (Koblížek), 48. Billa (Svoboda), 50. Billa (T. Kuchta, Pekr), 58. Šilhavý (Halík) – 3. Zych (Coufal), 51. Kudrna. Rozhodčí: Poláček – Kaprál, Kučera. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 162. Střely na branku: 40:26. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2.
Žurek – Billa, Pekr, Nesvadba, Koblížek, Harásek, Veselý – Šilhavý, Halík, Švejda – T. Kuchta, Štíbr, Havel – Kolařík, Mašek, Hyža – Svoboda, Hlůšek
Sigmund – J. Kuchta, Zych, Vaněček, Besmák, Topol, Kutlvašr, Jeletz – Janko, Holenda, Routa, Krejčí, Kudrna, Coufal, Machovský, Niederhafner, Hrdlička, Kuprijanov, Mach