Juniorka proti Chrudimi skórovala pouze jednou a po kanonádě v Kladně neuspěla

P ř e r o v – Hokejisté Přerova nestačili v osmém kole Ligy juniorů na Chrudim 1:3 a podruhé v sezoně prohráli. Zubři sice doma vedli po gólu Rudy z čtrnácté minuty, Východočeši ale skóre otočili. Ještě v první třetině vyrovnal Jaša a ve 25. minutě vsítil nakonec rozhodující branku zápasu Novák. Hanáci své další šance neproměnili a při závěrečné hře bez brankáře inkasovali potřetí z hole Matýse. Na vysoké vítězství na ledě Kladna (8:1) se jim tak navázat nepodařilo.
8.kolo, pátek 7.10.2022
HC ZUBR Přerov - HC Chrudim
1:3
(1:1, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 14. Ruda (Hyža, Mašek) – 17. Jaša (Pirner, Jirout), 25. Novák (Pazdera, Pilař), 59. Matýs (Hiemer). Rozhodčí: Čech – Frais, Peluha. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 148. Střely na branku: 34:25. Průběh utkání: 1:0, 1:3.
Žurek – Billa, Koblížek, Pekr, Veselý, Holík, Brázda – Hlůšek, Kolařík, Halík, Buršík, Šilhavý, Štíbr, Hyža, Ruda, Švejda, Mašek, Svoboda
Červinka – Vaníček, Kubant, Beran, Dvořák, Pazdera, Straka, Vašíček, Sopoušek – Jirout, Macas, Štěpánek, Matýs, Pilař, Pirner, Hiemer, Novák, Štrup, Jaša