Juniorka čtyřikrát inkasovala během první třetiny a z Havířova body neodvezla

H a v í ř o v – Hokejisté Přerova prohráli v dohrávce šestého kola Ligy juniorů na ledě Havířova 2:4. Zubři sice vedli po gólu Billy, AZ ale ještě do první přestávky skóre čtyřmi trefami otočil. Postupně se prosadili Jelének, Lajoš, Siekierka a Makovec. Zubři dokázali v zápase, který nabídl řadu trestů – včetně vyšších, už pouze snížit díky Halíkovu trestnému střílení.
6.kolo, pátek 14.10.2022
AZ Havířov - HC ZUBR Přerov
4:2
(4:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 2. Jelének (Lajoš), 3. Lajoš (Kolat, Plevka), 7. Siekierka (Kolat, Bílek), 17. Makovec (Kreutz) – 2. Billa, 48. Halík (TS). Rozhodčí: Pavel – Bartoň, Hanzlík. Vyloučení: 9:6, navíc Brančík (Havířov) 5 minut + do konce uktání, Urbančík (Havířov) 5 minut + do konce utkání – Billa (Přerov) 5 minut + do konce utkání, Koblížek (Přerov) 5 minut + do konce utkání, Nášel (Přerov) trest ve hře, hráčská lavice (Přerov) trest do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 123. Střely na branku: 37:31. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2.
Smolka – Valouch, Wlodara, Brančík, Bílek, Gřegoř, Kreutz, Lazár – Siekierka, Mikula, Jelének, Pohl, Lajoš, Lipka, Plevka, Ungr, Middleton, Urbančík, Kolat, Makovec
Vojtek (21. Ryšavý) – Nášel, Veselý, Pekr, Holík, Billa, Koblížek, Kaprál – Hyža, Štíbr, Brázda, Švejda, Hlůšek, Svoboda, Šilhavý, Halík, Kolařík, Buršík, Mašek