ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Frýdek-Místek - Přerov 1:0 (PP) | JUNIOŘI: Přerov - Chomutov 4:1 | DOROST: Přerov - Šumperk (čtvrtek 18:00)

Vítězný gól deset vteřin před koncem! Juniorští Zubři naplno bodovali také v Písku

Vítězný gól deset vteřin před koncem! Juniorští Zubři naplno bodovali také v Písku
P í s e k – Zubří juniorka je po vzoru A-týmu i dorostenců po dvou kolech nové sezony stoprocentní! Na domácí výhru proti Šumperku se snažila navázat v nedělním střetnutí v Písku. Repríza loňského finále byla velmi dlouho vyrovnaná. Přerov rychle odpověděl na vedoucí trefu soupeře a na konci druhé části přetočil skóre díky gólu v oslabení. Jihočeši ovšem znovu srovnali a zápas mířil do prodloužení. To však odmítl kapitán Adam Holík, který v čase 59:50 zařídil export všech tří bodů na Hanou.
2.kolo, neděle 18.9.2022
IHC Králové Písek - HC ZUBR Přerov
IHC Králové Písek - HC ZUBR Přerov
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 6. Kaiser (Pitel), 45. Zátopek (Kaiser, Pitel) – 7. Hanák (Štíbr, Koblížek), 39. Šilhavý (Holík, Billa), 60. Holík (Mašek). Rozhodčí: Jílek – Hošťálek, Tuháček. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 142. Střely na branku: 25:33. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.
Jansa – Polák, Šipla, Velíček, Zralý, Cícha, Dohnal – Strnad, Šindleář, Pitel, Sládek, Mikeska, Zátopek, Bouška, Kaiser, Sabiniok, Cháb, Hlaváček, Lechnýř
Žurek – Billa, Koblížek, Pekr, Veselý, Holík, Kaprál, Nášel – Šilhavý, Halík, Buršík, Svoboda, Štíbr, Švejda, Mašek, Hanák, Hlůšek, Kuchta