Junioři doma zvládli utrápený souboj se Šumperkem, vedení už v závěru nepustili

P ř e r o v – Hokejisté Přerova udolali v úvodním kole Ligy juniorů Šumperk 2:1 a stejně jako A-tým a dorost hanáckého klubu úspěšně vstoupili do soutěžního ročníku. V nepohledném zápase se na gól čekalo až do 46. minuty, kdy se z trestného střílení prosadil Halík. Náskok Zubrů zvýšil při hostující hře bez brankáře Jan Hanák, 23 sekund před koncem třetí třetiny ještě snížil Ševčík.
1.kolo, pátek 16.9.2022
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
2:1
(0:0, 0:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 46. Halík (TS), 60. Hanák (Halík) – 60. Ševčík (Izák, Netolický). Rozhodčí: Vaněk – Bubela, Kučera. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 128. Střely na branku: 30:25. Průběh utkání: 2:0, 2:1.
Žurek – Veselý, Pekr, Koblížek, Billa, Nesvadba, Holík, Nášel – Halík, Buršík, Šilhavý, Hlůšek, Mašek, Svoboda, Štíbr, Švejda, Ruda, Hanák
Ryšavý – Netolický, Šlahora, Křivohlávek, Minařík, Mudrák, Zavoral, Cekr – Tomeš, Izák, Slováček, Ševčík, Křemen, Slabý, Kučera, Najman, Šenk, Szabó