Dorostenci doma nedokázali vyzrát na Porubu a extraligová sezona pro ně končí

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova prohráli ve 38. kole extraligové skupiny E „O účast v play-off“ s Porubou 2:3. Svěřenci trenérů Kudělky a Verlíka mohli v případě zisku tří bodů ještě postoupit do play-off, po nezdaru však odehráli poslední zápas v letošní sezoně. O porážce Zubrů rozhodlo závěrečné vyloučení Jana Hanáka na pět minut a do konce utkání. Slezané přesilovku pět minut před koncem třetí třetiny využili a strhli skóre na svou stranu.
38.kolo, sobota 5.3.2022
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
2:3
(1:0, 0:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 6. M. Hanák (J. Hanák), 47. Galnor (Kuchta) – 25. Kršík (Wardas, Stasiuk), 36. Stasiuk (Kršík, Janeček), 56. Kršík (Vehovský, Janeček). Rozhodčí: Karpíšek – Kráľ, Zábršová. Vyloučení: 2:1, navíc J. Hanák (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 87. Střely na branku: 52:28. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.
Vojtek – Škňouřil, Pohanka, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý – Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Kolařík, Toman, Kuchta, Dobřecký, Svoboda
Chylík – Jeřábek, Janeček, Kalužík, Kršík, Glos, Pavlíček – Stasiuk, Konečný, Vendelín, Šrubař, Wardas, Vehovský, Hlaváč