Konec vítězné, ale ne bodové šňůry. Juniorka Mladým Drakům podlehla v prodloužení

P ř e r o v – Hokejisté Přerova prohráli v dohrávce 33. kola Ligy juniorů se Šumperkem 1:2 po prodloužení. Svěřenci trenérů Neumana a Kočary v první třetině inkasovali při oslabení a těsné manko jim zůstávalo až do času 53:21. Pak ale po přihrávce Kleniara zpoza brány vyrovnal Šilhavý, jenž se prosadil ve třetím zápase po sobě. O vítězi utkání rozhodlo prodloužení, po třech minutách a 45 sekundách ho druhou trefou ukončil hostující Polách. Zubři sice neprodloužili sérii vítězství, bodovali však poosmé v řadě.
33.kolo, středa 2.3.2022
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
1:2p
(0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 54. Šilhavý (Kleniar, Kolařík) – 11. Polách (Horký, Křivohlávek), 64. Polách. Rozhodčí: Škach – Poláček, Přecechtěl. Vyloučení: 5:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 166. Střely na branku: 38:36. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Žurek – Koblížek, Němec, Nesvadba, Holík, Billa, Hanák, Pekr – Hradil, Halík, Kleniar, Hyža, Štíbr, Kolařík, Šilhavý, Švejda, Hlávka, Buršík
Ryšavý – Blaháček, Holub, Sedláček, Minařík, Cekr, Netolický, Křivohlávek, Koutecký – Tomiczek, Šotkovský, Kesler, Kavan, Šembera, Polách, Šucha, Pánek, Horký