Junioři: Ze souboje lídrů mají Zubři bod, na píseckém ledě padli v prodloužení

P í s e k – S bilancí šesti vítězných zápasů v řadě se juniorka Zubrů v nedělním 25. kole vydala do Písku, tedy na led lídra tabulky skupiny Západ. Velký šlágr byl po první třetině vyrovnaný, zkraje druhé tercie ale Přerované dvakrát skórovali a měli dobře našlápnuto k další výhře. Domácí Králové však postupně gólové manko smazali, takže se v hodně bojovném střetnutí body dělily. Úspěšnější nakonec byl Písek, který v prodloužení stanovil konečný výsledek na 4:3.
25.kolo, neděle 12.12.2021
IHC Králové Písek - HC ZUBR Přerov
4:3p
(1:1, 1:2, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 17. Kreuzman (Ryba), 27. Pitel (Kříž, Kouba), 46. Pešek (Kříž, Pitel), 64. Kovařík (Kříž) – 9. Holík (Kolařík), 21. Kleniar (Kolařík, Šilhavý), 22. Hlávka (TS). Rozhodčí: Jílek – Deja, Sedláček. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 84. Střely na branku: 41:26. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3.
Lokajíček – Hail, Dohnal, Kulvejt, Dolhý, Kurfürst, Kouba – Pešek, Pitel, Hála, Dubský, Kreuzman, Hracholski, Kovařík, Ryba, Lechnýř, Hollar, Kříž
Žurek – Billa, Koblížek, Brázda, Pekr, Holík, Kaprál – Kuchta, Kleniar, Šilhavý, Buršík, Hlávka, Halík, Hradil, Kolařík, Mašek, Švejda