Juniorka přišla o dvoubrankové vedení, z Lapače však přesto odvezla všechny body

V s e t í n – Hokejisté Přerova ve 21. kole Ligy juniorů zvládli duel se Vsetínem a zvítězili 3:2. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala se dostali do vedení na konci první třetiny zásluhou kapitána Hanáka. Na rozdíl dvou gólů pak zkraje třetí části zvýšil Hradil, jenž využil dvojnásobnou přesilovku. Příznivý stav ovšem MEO dlouho neudrželo, Valachům pomohla hra ve čtyřech a během minuty srovnali. Zubři ale dokázali odpovědět, tři body jim druhou trefou v utkání zařídil Hradil.
21.kolo, neděle 28.11.2021
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
2:3
(0:1, 0:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 46. Liss (Janíček, Hrazdira), 47. Bednařík (Čapka) – 20. Hanák (Hradil, Halík), 42. Hradil (Halík, Hanák), 50. Hradil (Hlávka). Rozhodčí: Kapitanov – Hladík, Janoško. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: 22:30. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.
Hořejší – Sviták, Prčík, Fojtík, Matějíček, Liss, Sýkora, Mojžíš, Čapka, Hrazdira, Broža, Jurek, Janíček, Bednařík, Maštalíř
Žurek – Nesvadba, Pekr, Hanák, Koblížek, Billa – Šilhavý, Hlávka, Kleniar, Mašek, Prísažný, Buršík, Brázda, Kolařík, Hradil, Halík