Juniorka na Šumperk znovu nevyzrála a v první dohrávce vyšla bodově naprázdno

Š u m p e r k – Hokejisté Přerova podlehli v dohrávce jedenáctého kola Ligy juniorů Šumperku 1:4 a potřetí v sezoně prohráli. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala nestačili na Mladé Draky ani ve druhém vzájemném zápase, v září doma neuspěli při samostatných nájezdech. V podhůří Jeseníků během dvou třetin čtyřikrát inkasovali, jediný gól Hanáků zaznamenal Kuchta. Ke druhé dohrávce nastoupí Zubři v pátek v MEO Aréně proti Vsetínu.
11.kolo, středa 10.11.2021
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
4:1
(2:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 6. Šembera (Polách, Compel), 10. Pánek (Tomiczek), 39. Horký (Polách, Minařík), 39. Šembera (Kesler, Cekr) – 11. Kuchta (Gréč). Rozhodčí: Kapitanov – Kořistka, Rychlý. Vyloučení: 7:6, navíc Polách (Šumperk) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 41. Střely na branku: 25:21. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.
Bielecký – Sedláček, Cekr, Minařík, Křivohlávek, Blaháček, Compel, Koutecký – Šotkovský, Kesler, Šembera, Pánek, Ševčík, Šucha, Horký, Polách, Tomiczek, Janech
Žurek – Gréč, Hanák, Nesvadba, Koblížek, Pekr, Holík, Kaprál – Kuchta, Kleniar, Fencl, Brázda, Kolařík, Mašek, Švejda, Hlávka, Buršík, Hyža