Juniorka poprvé v sezoně nebodovala, doma nestačila na Techniku Brno

P ř e r o v – Hokejisté Přerova prohráli v desátém kole Ligy juniorů s Technikou Brno 2:5 a jejich bodová i vítězná série skončily. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala vytěžili z šancí v první třetině jen jediný gól. V prostřední části sice vyrovnáním odpověděli na hostující obrat ve skóre, brankáře Skoupého ale už pak nepřekonali. Nepomohly jim ani pětiminutová přesilovka a minutová převaha pěti proti třem. Po druhé přestávce třikrát inkasovali a v základní hrací době utrpěli první porážku.
10.kolo, neděle 17.10.2021
HC ZUBR Přerov - Technika Hockey Brno
2:5
(1:0, 1:2, 0:3)
Branky a nahrávky: 20. Kolařík (Kleniar, Hanák), 29. Němec (Kolařík, Kleniar) – 26. Kubica (Trögner, Pospíšil), 28. Trögner, 41. Čoupek (Fojt, Sever), 55. Nerad (Trögner), 58. Sever (Holcman). Rozhodčí: Goňa – Mikšík, Šobáň. Vyloučení: 6:9, navíc Pospíšil (Technika Brno) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 148. Střely na branku: 47:21. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:5.
Žurek – Kaprál, Gréč, Billa, Nesvadba, Hanák, Holík, Němec – Kruták, Mašek, Kleniar, Buršík, Kolařík, Šilhavý, Švejda, Hradil, Hlůšek
Skoupý – Holcman, Fojt, Šujan, Kubica, Svoboda, Blaško – Čoupek, Trögner, Ošlejšek, Sever, Růžek, Vlach, Nerad, Jakuba, Líska, Vrána, Pospíšil