Juniorka si podruhé poradila s Porubou a bodovou sérii natáhla na sedm zápasů

P ř e r o v – Hokejisté Přerova porazili v sedmém kole Ligy juniorů Porubu 4:1 a také v sedmém odehraném utkání bodovali. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala si během čtyřiceti minut vypracovali čtyřbrankový náskok, v první i druhé třetině skórovali dvakrát. Šance na další góly zastavil střídající hostující brankář Pawlas, který po čtvrté trefě Zubrů nahradil Slíže. Celek z Ostravy snížil v samotném závěru. Hanáčka, který v brankovišti MEO tentokrát nahradil Žurka, překonal Halata.
7.kolo, neděle 3.10.2021
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
4:1
(2:0, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Šilhavý (Kleniar, Hanák), 15. Holík (Gréč, Hradil), 23. Kleniar (Gréč, Šilhavý), 28. Hyža (Štíbr, Buršík) – 59. Halata (Dinmukhammed, Plevka). Rozhodčí: Blaha – Bezděk, Přecechtěl. Vyloučení: 3:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 218. Střely na branku: 55:23. Průběh utkání: 4:0, 4:1.
Hanáček – Gréč, Holík, Hanák, Koblížek, Němec, Pekr, Billa – Fencl, Kolařík, Mašek, Šilhavý, Hyža, Štíbr, Švejda, Hradil, Buršík, Kleniar
Slíž (28. Pawlas) – Fišara, Macias, Kelnar, Topolanský, Dinmukhammed, Ludvík – Barčák, Mikula, Halata, Prokeš, Plevka, Koudelný, Siekierka, Žák, Elze