ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Prostějov 0:3 | JUNIOŘI: Chrudim - Přerov (pátek 20:00) | DOROST: Šumperk - Přerov (pátek 17:30)

Junioři vstoupili do ligy fotbalovou výhrou, v Porubě rozhodla trefa Jana Fencla

Junioři vstoupili do ligy fotbalovou výhrou, v Porubě rozhodla trefa Jana Fencla
O s t r a v a – Den po dorostu vykročila do mistrovských bojů také juniorka HC ZUBR Přerov. V úvodním kole se Zubři představili na ledě Poruby, odkud zamířil zpět na Hanou plný bodový zisk. Na góly skoupý zápas, ve kterém hráli prim oba brankáři, měl nakonec jediného střelce. Těsně po startu druhé třetiny zacílil přesně útočník Jan Fencl. Ostravané hledali recept na gólmana Petra Žurka po celý průběh duelu marně. O potvrzení úvodní výhry se budou junioři snažit v neděli doma. Od 14:00 hostí Warriors Brno.
1.kolo, pátek 10.9.2021
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 22. Fencl (Gréč, Holík). Rozhodčí: Hykel – Tvrdý, Veselý. Vyloučení: 9:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 17:36. Průběh utkání: 0:1.
Slíž – Topolanský, Kelnar, Mrozek, Černý, Macias, Hlaváč, Ludvík – Elze, Kotrba, Fornál, Barčák, Urbančík, Halata, Koudelný, Chovanec, Žák, Mikula
Žurek – Hanák, Kaprál, Gréč, Billa, Nesvadba, Holík, Kruták – Fencl, Kleniar, Petr, Mašek, Hradil, Šilhavý, Štíbr, Kolařík, Hlůšek, Švejda