Třetí výhra a opět venku. Dorost si v souboji modrožlutých kombinací vyšlápl na Zlín

Z l í n – Dorostenečtí hokejisté Přerova porazili v osmém kole extraligy Zlín na jeho ledě 5:2 a potřetí v letošní sezoně zvítězili. Výsledek zápasu dvou týmu, jejichž barvami jsou modrá a žlutá, výrazně ovlivnila už první třetina. Zubři se v ní dostali do vedení 3:1, na začátku druhé části navíc přidali čtvrtý gól. Berani sice snížili, svěřenci trenérů Kudělky a Verlíka ale dál směřovali za třemi body. Ty si pojistili ještě trefou do prázdné brány v poslední minutě. Venku uspěli potřetí ze čtyř dosavadních utkání, předtím se radovali v Havířově a Olomouci.
8.kolo, sobota 2.10.2021
Berani Zlín - HC ZUBR Přerov
2:5
(1:3, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 19. Marek (Pilát, Heš), 37. Marek (Heš, Hamrla) – 5. Klouda (Janek, Kolařík), 7. Veselý (Svozil, M. Hanák), 19. M. Hanák (Kuchta), 21. J. Hanák (Klouda, Harásek), 59. Kuchta (Galnor, M. Hanák). Rozhodčí: Šico – Bařinka, Kocinák. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Střely na branku: 31:27. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5.
Málek (21. Kowalczyk) – Stuchlík, Řezníček, Hamrla, Mikel, Lukaštík, Špaňhel, Šišák – Vaculík, Hampl, Holba, Pilát, Marek, Babulík, Kaláč, Heš, Klimek
Vojtek – Antony, Svozil, Janek, Polame, Harásek, Nášel, Veselý – Grézl, Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta, Klouda, Svoboda