Starší dorost: Po vysoké výhře v Uherském Hradišti Zubři klepou na dveře finálové osmičky

U h . H r a d i š t ě - Přerovští starší dorostenci mají za sebou hodně vydařený zápas v Uherském Hradišti, který je posunul už téměř se stoprocentní jistotou do finálové osmičky. Domácí, kteří také bojují o postup se ujali hned na začátku souboje vedení, ale v dalším průběhu první třetiny museli přihlížet tvrdé a nemilosrdné střelbě Zubrů. Přerovský tým během pěti minut dokonale otočil skóre z 1:0 na 1:5 a nasměroval tak utkání k vítěznému konci. V úvodu druhé třetiny sice ještě domácí tým vybojoval malou jiskru naděje na body druhým gólem, ale to bylo už z jeho strany vše. Zubři postupně v dalším průběhu navyšovali skóre, které se nakonec zastavilo až na 2:10! Dvě branky v utkání zaznamenal Vodák a Rajnoch, o další trefy se podělili Bachánek, Stoklásek, Chovanec, Kocan, Žůrek a Loupal.
23.kolo, pátek 11.12.2009
HC Uherské Hradiště - HC ZUBR Přerov
2:10
(1:5, 1:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 5. Sekerka, 24. Sekerka - 13. Bachánek (Javora, Vodák), 14. Stoklásek (Kreisel, Kocan), 14. Vodák (Javora, Loupal), 15. Chovanec (Rajnoch), 18. Rajnoch (Kreisel, Žůrek), 26. Kocan (Klimecký, Stoklásek), 28. Rajnoch (Kreisel), 40. Žůrek (Chovanec, Rajnoch), 44. Loupal (Javora), 56. Vodák (Loupal, Kreisel). Rozhodčí: Škrobák - Dočkal, Machálek. Vyloučení: 4:5, navíc Bachánek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:5, 2:5, 2:10.
Hubáček (15. Machálek) - Beneš, Hradil, Sekerka, Býček, Brim, Janča, Janeba, Černý, Varmuža, Zderčík, Kočí, Pudelka, Kašík
Sovják (51. Kalivoda) - Bachánek, Hlídek, Kostiha, Kreisel, Jordán, Vávra, Klusal - Loupal, Javora, Vodák - Rajnoch, Chovanec, Žůrek - Stoklásek, Kocan, Klimecký - Šťastný, Navrátil, Řezáč