Starší dorost má další body, v Novém Jičíně vyhrál 4:1

N o v ý   J i č í n – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov získali v boji o postup do první osmičky hodně důležité vítězství. Do utkání v Novém Jičíně, který byl za Zubry pouze s dvoubodovou ztrátou vstoupili přerovští hráči aktivně a v první třetině si vypracovali řadu nadějných šancí. Ty však gólový moment nepřinesly a domácí tak v úvodu druhé části v přesilovce trestali. Vedení jim ale nevydrželo dlouho. Po necelých dvou minutách totiž Zubři díky brance Vodáka srovnali skóre a ještě do konce druhé části převrátili gólem Kocana stav zápasu na svoji stranu. Odpor soupeře Přerov definitivně zlomil ve 48. minutě, kdy se dvakrát během několika vteřin trefil Stoklásek a zajistil Zubrům konečně vítězství 4:1.
21.kolo, pátek 4.12.2009
HK Nový Jičín - HC ZUBR Přerov
1:4
(0:0, 1:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 22. Orság (Mucala) - 24. Vodák (Javora), 35. Kocan (Stoklásek), 48. Stoklásek (Kostiha), 48. Stoklásek (Kocan). Rozhodčí: Libiger - Adamec, Štěpán. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:4.
Kohn - Motloch, Kurovec, Bajer, Mucala, Veselský, Šatrán, Orság, Urban, Dresler, Holáň, Hruška, Gajdoš, Štrbík, Hradil, Koryčanský, Pargáč, Gonos, Bachor, Lapáček
Sovják - Bachánek, Hlídek, Kostiha, Kreisel, Jordán, Vávra, Klusal - Loupal, Javora, Vodák - Šťastný, Chovanec, Žůrek - Stoklásek, Kocan, Klimecký - Navrátil, Řezáč