Starší dorost: V dohrávce rozstříleli Zubři poslední Uničov 8:0

P ř e r o v – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov v úterní ligové dohrávce s beznadějně posledním Uničovem nezaváhali a připsali si do tabulky v boji o postup do finálové osmičky dva body. V první třetině se ale Zubři hodně trápili a až do 19. minuty marně dobývali uničovskou branku. Bezbrankový stav krátce před první sirénou zlomil útočník Kocan, který pěkně tečoval Kreiselovu střelu od modré čáry. Od druhé třetiny už Zubři hodně přidali na důrazu a dokázali skóre postupně navyšovat. Do černého dvakrát mířil Rajnoch s Vodákem, o další branky se postarali Chovanec, Jordán a Javora. Skóre se nakonec zastavilo na konečných 8:0 pro Zubry, kteří další důležitý zápas v boji o postup do osmičky odehrají v pátek v Uherském Hradišti.
20.kolo, úterý 8.12.2009
HC ZUBR Přerov - HC Uničov
8:0
(1:0, 4:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 19. Kocan (Kreisel, Žůrek), 22. Chovanec (Kreisel), 29. Jordán (Stoklásek), 34. Rajnoch (Chovanec, Žůrek), 40. Rajnoch (Kostiha, Žůrek), 50. Javora (Loupal), 52. Vodák (Javora, Loupal), 55. Vodák (Loupal). Rozhodčí: Dobeš - M. Škrobák, P. Škrobák. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 8:0.
Sovják (41. Kalivoda) - Bachánek, Hlídek, Kostiha, Kreisel, Jordán, Vávra, Klusal - Loupal, Javora, Vodák - Štastný, Chovanec, Žůrek - Stoklásek, Kocan, Klimecký - Rajnoch, Navrátil
Hradil (46. Lukáč) - Řezáč, Hodulák, Nedopil, Provaz, Látal, Stanislav, Očenášek, Kamrádek, Doseděl, Chytil, Závodník, Halla, Adámek, Nečesaný, Kondrát