Starší dorost získal v Šumperku bod za remízu 2:2

Š u m p e r k - Starší dorostenci HC ZUBR Přerov podruhé v letošní sezóně změřili síly se Šumperkem. Tentokrát se souboj odehrál na ledě soupeře odkud nakonec mladí Zubři přivezli bod za remízu 2:2. Přerov začal utkání nebojácně a poctivá hra slavila úspěch v závěru první třetiny, kdy obránce Bachánek střelou od modré otevřel skóre. V polovině zápasu poté Loupal využil přečíslení dvou na jednoho a přidal druhý gól. Dvoubrankové vedení ale nakonec Zubři nedokázali udržet a v závěrečné třetině po dvou nepříjemně tečovaných střelách domácí nakonec srovnali na konečných 2:2. Přerov se tak po remíze udržel na čtvrtém místě tabulky a v neděli na domácím ledě bude hostit Frýdek Místek.
17.kolo, pátek 20.11.2009
DRACI PARS Šumperk - HC ZUBR Přerov
2:2
(0:1, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 49. Holinka (Gewiese), 53. Horváth (Drábek) - 18. Bachánek (Javora, Vodák), 33. Loupal (Vodák). Rozhodčí: Klapetek - Cik, Novotná. Vyloučení: 6:7, navíc Malínek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 2:2.
Zelenka - Soós, Drábek, Gewiese, Navrátil, Feledík, Blaháček, Holinka, Langer, Kohout, Horváth, Řehák, Galuška, Nevrlý, Kobza, Kastner
Sovják - Hlídek, Bachánek, Vávra, Kostiha, Mašíček, Jordán, Klusal - Stoklásek, Šťastný, Malínek - Klimecký, Chovanec, Rajnoch - Vodák, Javora, Loupal - Čelko, Navrátil