Dorostenci vstřelili během minuty dva góly, k výhře v Hradci jim to však nepomohlo

H r a d e c K r á l o v é – Svůj poslední venkovní zápas v letošní mistrovské sezoně mají za sebou dorostenečtí hokejisté Přerova. S Hradcem Králové prohráli 2:6. Svěřenci trenérů Verlíka a Kudělky se dokázali prosadit až v poslední třetině, v průběhu 51. minuty udeřili hned dvakrát. Trefy Manna a Štíbra od sebe dělilo 25 sekund. Východočeši si však do té doby vypracovali pohodlný náskok a na Zubry v nadstavbě vyzráli i podruhé. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
39.kolo, čtvrtek 5.3.2020
Mountfield HK - HC ZUBR Přerov
6:2
(2:0, 1:0, 3:2)
Branky a nahrávky: 3. Budina (Pajer, Pelda), 3. Giesl (Novotný, Táborský), 39. Jirků (Brožek), 48. Brožek (Beran), 51. Pajer (Moravec), 54. Souček (Pajer) – 51. Mann, 51. Štíbr (Tomiga). Rozhodčí: Pastier – Lučan, Raška. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 45:15. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2.
Žalčík – Táborský, Beran, Boukal, Havlíček, Pelda, Pinkas – Giesl, Budina, Pajer, Jirků, Novotný, Souček, Brožek, Moravec, Beneš
Žurek – Koblížek, Svozil, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Brázda, Kuncek, Halík, Hradil, Kuchta, Hyža, Buršík, Mann, Galnor, Šilhavý