Dorostenci na tripu další body nezískali, proti Liberci utrpěli vysokou porážku

L i b e r e c – Dva body vezou z posledního tripu letošní mistrovské sezony dorostenečtí hokejisté Přerova. Liberec na rozdíl od Mladé Boleslavi neporazili, naopak bez několika stabilních hráčů základní sestavy vysoko prohráli. Od Bílých Tygrů inkasovali dohromady deset branek. Sami se zmohli na jedinou, když ve třetí minutě otevřel skóre utkání obránce Koblížek. Zubry nyní v ELIOD Extralize dorostu čekají ještě čtyři zápasy – jeden venku a tři v domácím prostředí. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
38.kolo, neděle 23.2.2020
Bílí Tygři Liberec - HC ZUBR Přerov
10:1
(3:1, 1:0, 6:0)
Branky a nahrávky: 7. Putz, 13. Měchura (Masař), 15. Jenčovský (Rossmy, Böhm), 37. Vodlan (Putz, Böhm), 45. Kříž (Jenčovský), 48. Tůma (Měchura, Jenčovský), 52. Rossmy (Měchura), 53. Masař (Kříž, Dvořák), 54. Putz (Hladík, Plos), 56. Hujer (Trunda, Bhm) – 3. Koblížek (Hradil, Billa). Rozhodčí: Marek – Povová, Žídek. Vyloučení: 5:0, navíc Rossmy (Liberec) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 58:16. Průběh utkání: 0:1, 10:1.
Krátký – Böhm, Hladík, Šedivý, Meisel, Dvořák, Patzelt, Tůma – Hujer, Putz, Vodlan, Trunda, Jenčovský, Kříž, Měchura, Plos, Masař, Rossmy, Gajda
Žurek – Kaprál, Koblížek, Svozil, Holík, Billa – Štíbr, Mašek, Brázda, Kuncek, Halík, Hradil, Hyža, Mann, Toman, Šilhavý