Dorostenci v závěru zlomili odpor Havlíčkova Brodu a odskočili mu v tabulce

P ř e r o v – Dlouho to vypadalo na jasnou výhru domácího týmu, nakonec se ale ze zápasu dorosteneckých hokejistů Přerova proti Havlíčkovu Brodu stalo drama. Zubři si na svém ledě v průběhu dvou třetin vypracovali komfortní čtyřbrankový náskok. Jenže ve třetím dějství o něj málem přišli, hosté z Vysočiny snížili na rozdíl jediného přesného zásahu. Hanáky uklidnila až poslední minuta, ve které zásluhou Šilhavého a Kuchty dvakrát skórovali. Po výhře 6:3 se Bruslařskému klubu v tabulce vzdálili na pět bodů. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
33.kolo, čtvrtek 13.2.2020
HC ZUBR Přerov - BK Havlíčkův Brod
6:3
(2:0, 2:0, 2:3)
Branky a nahrávky: 10. Holík (Koblížek, Štíbr), 11. Hradil (T. Kuchta, Holík), 33. Tomiga (Hradil, Billa), 39. Buršík, 60. Šilhavý, 60. T. Kuchta (Štíbr) – 43. Rauš (Kravec, Zych), 53. Prášek (Rauš, Kravec), 59. Zych (Holenda, Krejčí). Rozhodčí: Sedlák – Bubela, Pippal. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 88. Střely na branku: 26:24. Průběh utkání: 4:0, 4:3, 6:3.
Žurek – Kaprál, Koblížek, Polame, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Brázda, Halík, Hradil, T. Kuchta, Hyža, Toman, Buršík, Mann, Šilhavý
Kubík (33. Tuček) – Jakubec, Besmák, Fišer, Zych, J. Kuchta, Číhal, Kutlvašr – Dymák, Rauš, Janko, Holenda, Krejčí, Bačkovský, Hrdlička, Kravec, Prášek