Dorostenci v Pardubicích prohráli a body v prvním zápase na tripu nezískali

P a r d u b i c e – Trip čítající dva venkovní duely momentálně absolvují dorostenečtí hokejisté Přerova. V jeho první polovině podlehli Pardubicím na jejich stadionu 1:5. Svěřenci trenérů Verlíka a Kudělky se v polovině druhé třetiny ujali vedení, když po přihrávce Halíka skóroval Hradil. Dál se už však prosazovali pouze Východočeši. Dynamo pěti brankami průběh utkání otočilo, Zubři se body pokusí vybojovat v neděli na ledě pražské Slavie. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
32.kolo, sobota 1.2.2020
HC Dynamo Pardubice - HC ZUBR Přerov
5:1
(0:0, 2:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 35. Formánek (Kloz), 40. Štetka (Kubíček), 58. Burda (Kubíček, Tvrdík), 59. Formánek (Vašíček), 60. Formánek (Burda) – 29. Hradil (Halík). Rozhodčí: Vepřovský – Havel, Jiruška. Vyloučení: 5:6, navíc Macas (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 39:18. Průběh utkání: 0:1, 5:1.
Marossy – Panchartek, Vašíček, Kubíček, Tvrdík, Koudelka, Chabada, Špinka – Matuška, Pilař, Kubíček, Formánek, Kloz, Burda, Jirout, Štetka, Macas
Žurek – Kaprál, Koblížek, Svozil, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Mašek, Brázda, Kuncek, Halík, Hradil, Kuchta, Hyža, Buršík, Šilhavý